Jdi na obsah Jdi na menu
 


Služby

Prací Alenky Pastelky je rozšiřovat duchovní cesty, duchovní směry a vést lidi k lásce, klidu, harmonii a úctě k druhým.

 

img_0537.jpgV současné době už neposkytuji osobní kozultace. Je ale možné objednat si konzultaci po telefonu. Tato konzultace zahrnuje aktivní práci, při které udělám komplexní rozbor vašeho těla, duše i ducha, vztahů, ...

Tato práce, tedy práce, kterou dělám mimo televizi, je službou a proto je zpoplatněna.

Pokud máte zájem o tuto službu, nebo o další informace, kontaktujte mne, prosím, pomocí SMS a v dohledné době se vám ozvu telefonem. Termíny telefonických konzultací jsou obvykle do tří týdnů poté, co se vaše platba objeví na našem účtu. V době telefonické konzultace vám voláme my, cena za telefonní spojení je tedy v naší režii.

Osobní kontakt s paní Pastelkou je možný pouze na seminářích.

img_7997.jpg

Alenka Pastelka

Karmická kreslířka, pracuje s nadpřirozenými schopnostmi již řadu let.
Pomohla stovkám lidí z celé republiky, ale i českým a slovenským občanům žijícím v zahraničí. Jinými jazyky Alenka bohužel vybavena není. Mezi její klienty patří i veřejně známé osobnosti, které si však nepřejí medializaci. Svým klientům pomáhá při různých potížích, radí ve vztazích, při prodeji a koupi nemovitostí, hledá geopatogenních zón, řeší minulé životy, ... V posledních letech se zaměřila hlavně na čištění duší a na semináře Andělských energií. Více o seminářích na stránce Semináře.

  • Telefonické 30ti a víceminutové rozbory
  • Semináře
  • Fytoterapie – sestavování bylinných čajů
  • Reiki I, II, III, Mistr učitel
  • Automaticko-psychografická kresba

img_0282.jpg

 

Další služby

Kyselost organismu

Velice důležitá je pro náš organismus strava, kterou jíme, protože ovlivňuje míru překyselení organismu. Každá potravina je buď  kyselá nebo zásaditá a podstatné je, abychom mezi těmito dvěma kvalitami vytvořili rovnováhu. Jinak totiž vzniká v organismu disharmonie a následně i nemoc.

Vytestujeme vám přesně jaké jídlo a pití je pro vás nejvhodnější, aby vás vaše strava harmonizovala a vedla k celkové regeneraci organismu. 

Vytestování vhodné stravy

Automaticko-psychografickou kresbou vám vytestujeme jídlo i pití tak, aby odpovídalo vašemu organismu a jeho Ph; aby vám vaše strava pomáhala a harmonizovala vaše tělo a neškodila mu. V takovém případě vás prosíme, abyste si po 10 dní, nebo i déle, zapisovali, co jíte, kolikrát denně jíte a zda jíte vařenou či syrovou stravu.

img_0333.jpg