Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

Příspěvky

Hodně zdraví, štěstí a osobní spokojenosti v novém roce 2016

4. 1. 2016

Moji milí,

v roce 2016 nebudu pořádat semináře tak, jak tomu bylo v loňském roce. Bude pořádán pouze jediný seminář - celoroční kurs automatické kresby - který potrvá od února 2016 do února 2017.

K tomuto ročnímu kursu provádím výběr v tzv. "nultém kursu", který se bude konat v sobotu 16.1. od 9.00 do 17.00 v penzionu Na pile v Panenském Týnci. Cena nultého kursu je 1210 Kč a nezahrnuje stravování. Vzhledem k tomu, že termín nultého kursu se rychle blíží a kapacita se naplňuje, registrujte se včas, pokud máte zájem. Pro přihlášení se volejte nebo pište SMS na telefon 725 802 222.

img_5553.jpg

Účelem nultého kursu je, abyste se ujistili, zda chcete na celoroční kurs chodit a zda je pro vás vhodný. Na nultém kursu vám o celoročním kursu řeknu všechny důležité informace.

Jinak mě pravidelně uvidíte na TV Tip, vysíláme na Relax Pohoda v úterý a ve čtvrtek od 12.10 do 14.40. Další své aktivitz vám budu průběžně sdělovat.

Děkuji vám za obrovskou přízeň, kterou mi projevujete. Budu i v příštím roce dělat, co je v mých silách.

Přeji vám všem krásný nový rok, hodně zdraví, štěstí a osobní spokojenosti.

vaše Alenka Pastelka

 

Přednášky v českých městech

4. 1. 2016

a.vykulilova--img_7177--13-.jpgChcete abych navštívila vaše město a kraj? V roce 2016 mám v plánu jezdit po Čechách: jedná se o přednáškovou činnost spojenou prodejem a podepisováním mých dvou CD.

Z tohoto důvodu hledám v jednotlivých českých městech manažery, kteří mi pomohou s organizací přednášek. Tj., prosím ty z vás, kteří máte zájem se mnou spolupracovat v podobě zorganizování sálu, sehnání posluchačů, zajištení propagace, prodeje vstupenek a dalších organizačních činností, abyste se mi ozvali na telefon 725 802 222. Tato služba je honorovaná a manažer má účast na přednášce zdarma.

S některými městy jsem již domluvena (Plzeň, Litomyšl). Máte-li tedy o takovouto spolupráci zájem, ozvěte se mi, prosím, na telefon 725 802 222 co nejdříve, ať si můžu zorganizovat harmonogram a těšit se na vás.

vaše Alenka Pastelka

 

Vánoční setkání s Alenkou Pastelkou a jejím hostem kartářem Láďou

22. 11. 2015

ap-akce.jpg

 

Meditační CD Alenky Pastelky

15. 1. 2015

Světlo proudí do vás

CD harmonizujících a vyrovnávacích meditací

Od konce ledna 2015 je v prodeji mé první meditační CD "Světlo proudí do vás". Obsahuje harmonizující a vyrovnávací meditace určené k otevírání a harmonizaci čaker a harmonizaci duše. Obsahuje dále mluvené slovo Alenky Pastelky.

obal-cd-alenka-img396--1-.jpg

Meditace jsou určené pro všech 7 čaker a souvisejících 7 meridiánů (bran pro energii ČCHI). Pokud je jedna nebo více čaker zablokovaných, nemůže do meridiánů proudit světlo a energie. Čakry se zavírají a orgány, které k nim přísluší, nemají sílu se regenerovat.

Protože již dlouhou řadu let pracuji s energií Reiki, Shamballa, s Reiki-K (Reiki soucitu) a také s andělskou a archandělskou energií, vznikl díky Chanellingu (přenosu informací z Akášské kroniky) nápad vytvořit pro hledající meditační CD. Obvykle bývají podobná CD pojatá jako "Cesty ke světlu". Toto CD je však pojaté jako "Světlo proudí do vás". Jde tedy o otevírání se božské energii.

obal-cd-alenka-img396--2-.jpg

CD obsahuje mluvené slovo Alenky Pastelky a její vibrace společně se zakomponovaným světlem andělů a archandělů, stažení energie Reiki - Mistrovské energie a Mistrovské energie Shambally. Tyto techniky energie 5. dimenze, které vyučuji již přes 10 let, působí na klienta takto:

 • vyrovnávají
 • harmonizují
 • prosvětlují
 • uvolňují
 • odblokovávají

V důsledku toho se klient zbavuje napětí a stresu a energie může opět volně plynout z otevřených čaker do meridiánů a následně harmonizovat orgány uložené pod čakrami (čínská teorie o člověku coby tělu, duchu a duši).

 • Získáte větší odolnost vůči stresům, větší chuť do života (1. čakra).
 • Vaše tvůrčí kreativita bude nastartována a začnete mít nápady i chuť je realizovat (2. čakra).
 • Zklidní se vaše emoce vůči partnerům, dětem a lidem obecně. Zjemňujete se. (3. čakra)
 • Budete se umět více vcítit svých problémů i do pozice a problémů ostatních lidí. (4. čakra)
 • Budete lépe prodýchávat problémy s čímkoliv. (5. čakra)
 • Po několika týdnech poslechu CD se otevřou duchovní cesty, intuice a vizualizace. (6. čakra)
 • Uvolníte se a napojíte se na bytosti světla - víra, pokora, láska. (7. čakra)
 • Úroveň vaší duše se zvýší díky vašemu novému postoji a pochopení k událostem okolo sebe i v sobě.

alena-vykulilova-img_2019.jpg

CD je určené pro jednoho člověka, pro jednoho člena rodiny. Bude ku pomoci jedné osobě, která se na něj naladí. Kopírované CD nemá sílu, nemá hodnotu, je v něm nulová energie. Je to tak navibrované, proto si CD, ve vlastním zájmu, kupujte vždy originální. Je to jako s ponožkami nebo spodním prádlem, které si také nepůjčujete, ale koupíte si vlastní.

CD je váš osobní biorezonátor. Milujte ho a děkujte mu (Božímu světlu), jako děkuji já.

Děkuji a modlím se za celý svět. Přeji vám, ať vám CD dává sílu a radost.

 

S láskou vaše

Alenka Pastelka

 

 


Pokud máte o CD zájem, objednávejte, prosím, na telefonním čísle 226 200 333 (Televize TV TIP), kde se dozvíte i další podrobnosti.