Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shamballa I. a II. stupeň

Shamballa I. a II. stupeň

Shamballa je energie páté dimenze a poprvé se začala shromažďovat všude kolem nás před dvěma lety. Je pojmenovaná podle města Shamballa, které stvořil Saint Germain a sídlí v něm na nebevzatí duchovní mistři, jako například Ježíš Kristus, Panna Maria, Saint Germain a jiní.

Shamballu neovládáme my lidé, ale je řízena vlastní inteligencí těchto duchovních bytostí. Zasvěcení do Shambally je velmi náročné a je jen pro ty, kteří již mají nějakou duchovní přípravu. Protože v Shamballe je již obsažena energie REI – energie lásky, účastníci musí mít zasvěcení Reiki I.

Je důležité, aby ten, kdo se nechává zasvětit do Shambally, tuto energii unesl, protože tato energie je jiná. Je krásná a vzácná a je to energie páté dimenze. Ale my ještě žijeme ve třetí dimenzi, kde je mnoho negativních energií, jako např. zloba, závist, nepřejícnost apod. Tyto energie hrubě vybrují, lidé jsou na ně zvyklí a proto proud čisté, laskavé energie nemusejí zvládnout. Bolí je hlava, žaludek, končetiny, mají pocit na zvracení. Je to náročné a proto do energie Shambally musíme jít pomalu. Krůček po krůčku přejít most přes čtvrtou dimenzi, ve které se nachází celá naše planeta. Tato planeta se nazývá Saturn, je to karmická planeta, a proto máme všichni problémy s mezilidskými vztahy. Vše graduje, co nejvíce populace utíká do páté dimenze, kde cítí naplnění svých tužeb, přání a navrácení se k lásce. Míříme tam všichni, ale cestou nás zastavuje Saturn, dědeček karmy, a říká: můžete jít do páté dimenze, ale nejdřív musíte odpustit: matce, dětem, lidem a smířit se.

Čtvrtá dimenze je tedy planeta odpuštění.

Srdečně jste zváni na seminář

Termín konání semináře

  • 1.12.-2.12.2012  Panenský Týnec

Vyplněnou přihlášku zašlete na email: petronellaves@gmail.com

Přihláška SHAMBALLA I a II. stupeň

Cena semináře SHAMBALLA I. a II. stupeň

Platbu zašlete na účet. Jako variabilní symbol uvádějte prosím své tel.číslo.
Ubytování a strava se platí na místě. V případě nemoci, vážných rodinných důvodu, kdy budete muset rušit účast, se Vám vrátí 50% ze zaplacené částky.

Pro více informací volejte na tel. číslo  +420 732 252 552