Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reiki pro křišťálové děti

Jedná se o unikátní jednodenní kurs vedený mnou, Alenkou Pastelkou, a mým synem, Lukášem; oba jsme mistři Reiki učitelé. Symbol pro křišťálové děti s poruchou ADHD (roztěkanost, nesoustředěnost, lehká agresivita, apod.) se mi zjevil ve spánku před třemi lety a od té doby jsem už s touto pomocí stačila vyladit desítky dětí - mých malých studentů. Zatím symbol předávám svému synovi, proto budeme vyučovat spolu, ale už mám v řadách dospělých další čekatele-adepty, ktěří také chtějí být pro tento symbol zasvěceni. 

Tento kurz je určen pro děti od 5ti do 13ti let. (Poznamenávám, že období od 13ti do 18ti let je obdobím adolescence, kdy nikdo nemá právo jakkoliv zasahovat do života mladého člověka.)
 
Na tento kurz máme již mnoho pozitivních zpětných vazeb. Rodiče nám děkují a říkají, že jejich děti jsou teď klidnější, více se soustředí, polepšili se ve škole, lépe spí, více si pamatují, nejsou tak agresivní, apod. (Dopisy od rodičů máme k dispozici a pokud budete chtít, můžeme vám je pro inspiraci na tento kurzu přinést ukázat.)
 
Milí rodiče, jsme tu pro vás. Máme Boží dary a proto chceme pomahat vašim dětem.
 
Upozorňujeme, že dítě musí vždy doprovodit rodič, který za něj bude po celou dobu kurzu zodpovídat.
 
Doporučený doplňující kurz: Dětská automatické kresba