Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reiki, 2. stupeň

Zasvěcení do Reiki 2 je možné absolvovat nejdříve po měsíci od zasvěcení do 1. stupně. Na 2. stupni se vyučují tři úžasné mantry-symboly, díky kterým se už dá pracovat s harmonizující energií Rei do minulosti, do budoucnosti a samozřejmě i do přítomnosti. Rei působí na tělo fyzické, i na těla duchovní, např. na emocionální, mentální, astrální a v neposlední řadě i na tělo kauzální.  Vše vám bude vysvětleno na víkendovém kurzu fundovanými mistry Reiki.

Zasvěcení do 2. stupně velmi doporučuji neboť zde za použití symbolů můžete posílat energii druhým lidem a to bez ohledu na to, jak jsou od vás právě daleko. Na 2. stupni se energie Reiki zesílí a doba ošetření je tudíž kratší než u Reiki 1. Reiki 2 vám pomůže v mnoha oblastech vašeho běžného života, ať už se jedná o vaše zdraví, o rozvoj vaší osobnosti nebo o zkoušky, jako jsou např. maturity. Energii Rei můžete posílat nemocným a zraněným lidem v nemocnicích nebo třeba při nehodách, ale také svým andělům, svým orgánům i své duši. Reiki 2 už lze považovat za zázrak.
 
Všem, kdo byli zasvěcenin do Reiki 1 vřele doporučuji, aby absolvovali i zasvěcení do Reiki 2. Navzájem se doplňují a jsou jako levá a pravá bota na vašich nohou. Nechceme chodit pouze s jednou botou.
 
Další stupeň Reiki je Stupeň mistrovský a 4. stupeň se nazývá Mistr učitel.
 
Byli bychom rádi, kdyby v každé rodině byl alespoň jeden člověk vyladěn na energii Rei. Je to úžasná první pomoc při řešení nejrůznějších akutních potíží a problémů, ať už se jedná např. o problémy zdravotní, psychické, materiální nebo jiné.
 
 

Pozor:

Pomocí energie Rei nikdy nesmíte manipulovat s jinými lidmi bez jejich povolení! Byl by to zásah do jejich karmy, ale i do vaší. Vždy dbejte se na svobodnou vůli člověka. To je duchovní zákon.

Energii Rei vždy zasílejte v souladu s Božím řádem a vůlí a pro dobro všech zúčatněných stran.

 
...i pro toto je nutné  absolvovat kurz osobně se svými mistry, kteří toto duchovní učení vysvětlí, naučí a uvedou do praxe se svými žáky. Jako mistr Reiki se nemohu ztotožňovat s některými neprofesionálními kolegy, kteří pošlou poštou jeden list papíru, který v žádném případě nemůže nahradit osobní kontakt a osobní přístup svých mistrů.
 
Doplňující kurz pro Reiki 2: Andělský seminář, Karuna Reiki soucitu, Shamballa (Poslední dva jmenované kurzy proběhnou od září do prosince 2013. Informace budou včas k dispozici.)
 
Na všechny vaše dotazy ohledně seminářů vám ochotně odpoví naše asistentka Petra. Kontaktujte ji, prosím, na jejím telefonním čísle.