Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reiki, 1. stupeň

Vyučujeme poctivě tradiční "tajný" systém Reiki s odkazem na Dr. Mikao Usuiho a na mystrini Takatu, která jako první žena pracovala s Reiki a to v nemocnici v Tokiu. Jedná se o tři tisíce let starou léčebnou metodu, která byla znovu objevena ku prospěchu lidstva. Reiki harmonizuje a srovnává čakry a meridiány a na základě toho se tělo a mysl dostávájí do souladu a harmonie, což je stav zdraví.

K zasvěcování je nutné přistupovat poctivě a proto zasvěcujeme vždy pouze osobně. Žádné zasvěcování na dálku v mém podání není možné! Dr. Usui by se takovýmto praktikám jistě divil. Seminář je víkendový a je bohatý na informace i prožitky. Zasvěcují dva mistři, matka se synem, takže se vám dostane energie jin i jang.
 
Existují Reiki tradiční a netradiční; proto se liší znaky-symboly a jejich výslovnost. My nicméně zastáváme cestu poctivou, tradiční, kde navazujeme na tradici Dr. Usuiho. Jsme s žáky v přímém kontaktu, učíme je nejprve teorii, potom proběhne zasvěcení a vyladění a nakonec probíhají i praktická cvičení. Součástí kurzu Reiki v našem podání je i výuka čaker a výuka kyvadla. Zasvěcujeme čtyřikrát (což není obvyklé) a každé zasvěcení je hlubší a hlubší.
 
Zasvěcením do 1. stupně Reiki získáte možnost aplikovat tuto energii na svojí osobu, případně i na rostliny a na zvířata. V tomto stupni ale nesmíte působit na druhé lidi.
 
Před zasvěcením doporučujeme třídenní lehký půst a po zasvěcení zachováváme 21-denní čistící proces 
 
Doplňující kurz pro Reiki 1: Reiki 2, Andělský seminář
 
Na všechny vaše dotazy ohledně seminářů vám ochotně odpoví naše asistentka Petra. Kontaktujte ji, prosím, na jejím telefonním čísle.