Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětská automatické kresba

img_0210.jpg

Tyto semináře, které jsme s Lukášem vedli už v minulých letech, se setkali s velkou oblibou našich klientů. Jsou jednodenní a jejich smysl je nejenom v práci s dětmi s ADHD a s postiženými dětmi ale i v práci se zdravými dětmi nebo s postiženými dospělými. Pomocí barev, pastelek, papíru a našeho vedení dokážeme dětem pomoci s koktáním, okusováním nehtů,  zbrklostí, křičením, nespavostí, agresí a s dalšími problémy. Tyto poruchy známe pod názvem ADHD. Nejsme pedagogové, jsme kreslíři a u vašich dětí zachycujeme negativní emoce.  Pomocí "cílených kreseb" se děti vykreslují a zbavují se svých problémů. Snadné to není, ale jakožto zkušení lektoři, vaše děti povedeme.
 

img_0208.jpg

Máte-li s vašimi dětmi takovéto nebo podobné problémy, rozhodně se na nás obraťte. V tomto kurzu srovnáme vašim dětem čakry. Děti si kresbou srovnají funkci levé i pravé mozkové hemisféry a v jejich organismu tak nastane klid a harmonie. Součástí kurzu je také kresba velkého obrazu, který děti kreslí vždy s velikou láskou. Tento obraz je tvořen pro harmonizaci právě jejich hyperaktivity. Spolupracujeme s profesionální fotografkou a tak si obraz můžete, po jeho nafocení, odnést domů.
 

img_0211.jpg

O tento druh kurzu je velký zájem a počet dětí, které se mohou zúčastnit, je omezený. Každé dítě musí vždy doprovodit rodič, který za něj bude po celou dobu kurzu zodpovídat. Je možné, aby dítě navíc doprovodili i další (dva až tři) rodinní příslušníci: maminka, tatínek, prarodiče nebo i sourozenci. A to z důvodu, abyste mohli s dítětem pomocí technik, které se na kurzu naučíte, dále pracovat  i doma.
 
Doporučený doplňující kurz: Reiki pro křišťálové děti