Jdi na obsah Jdi na menu
 


Automatická kresba

r_1024_img_6212.jpg

Automatická kresba není lehká! Ale je krásná, hluboká, láskyplná a hlavně velmi užitečná v praxi. Kreslíř obdarovaný tímto darem musí rozumět čakrám, tahům, symbolům svých kreseb, ale to už mluvíme o  kreslíři-profesionálovi. Trvá to řadu let, než můžeme druhým pomocí automatické kresby radit zodpovědně, nicméně dáváme vám možnost ochutnat z této krásné zahrady automatické kresby a na čtyřdenním kurzu vás naučíme cítit, vnímat, rozvíjet barvy, přiřadit je k emocím, vykreslit si své emoce (strachy, stresy, zlozvyky, skákání do řeči, ...), naučit se kreslit mandaly a harmonizující obrázky. Kresbou harmonizujících mandal budete nadšeni. Mezi nejoblíbenější patří kresba vaší duše, říkáme jí autovakcína, kdy si odnesete domu harmonizující obraz, který vám bude příznivě působit na fyzické i duchovní těla a kreslíte si ho vy sami za pomoci lektorů. Naučíte se spoustu dalších věcí a kurz doporučuji každé citlivé duši.
 
Lektoři mají propracovaný systém učení a na tomto kurzu dostanete možnost se na sebe podívat z jiného úhlu pohledu, než jste zvyklí, neboť pastelky nikdy nelžou a ukážou vás vždy takové, jací doopravdy jste.
 

r_1024_img_5862.jpg

Každý řemeslník se musí učit alespoň tři roky, než může začít pracovat a tak i my říkáme, že  minimálně tři roky musíte neustále kreslit, kreslit a zase kreslit a doplňovat si své vzdělání ať už o znalosti čaker a barev, bylinek, anatomie, ... to už je na vás. Teď jsme ale na začátku a tento kurz si může dovolit absolvovat úplně každý. Tento kurz není o umění kreslit, jedná se o abstraktní automatické kreslení, které jde skrze vaši duši. Na našich stránkách se můžete podívat na fotografie proběhlých kurzů, na kterých můžete vidět velké skupiny účastníků. Všichni mají na tváři úsměv a je vidět, že je automatická kresba skutečně baví.
 
Velmi srdečně vás všechny zveme.
 
Doporučený doplňující semináře: Andělský seminář, Numerologie, Reiki 1, Reiki 2
 

r_1024_img_6285u.jpg

(Tyto doplňující semináře doporučujeme proto, aby obrázky z vašich rukou procházely světlem andělů a opravdu pomáhaly.)
 
Podívejte se také na video z kreslení harmonizujícího obrázku pro děti s ADHD, který jsme kreslili na semináři automatické kresby na Slapech v roce 2012.