Jdi na obsah Jdi na menu
 


Semináře 2013

16.3.-17.3. So Přednášky a léčení u stolečků
(začátek v 9.30, Městský dům kultury, Karviná)
23.3.-24.3. So Shamballa 1024
6.4.-7.4. So-Ne Reiki, 1. stupeň
(Penzion na pile, Panenský Týnec)
25.4.-28.4. Čt-Ne Prestižní kurz automatické kresby v Čechách, 1. část ze tří
(Penzion na pile, Panenský Týnec)
4.5.-5.5. So-Ne Reiki, 2. stupeň
(Penzion na pile, Panenský Týnec)
10.5.-12.5. Pá-Ne Temnoty v nás aneb Čištění duše
24.5.-26.5. Pá-Ne Andělský seminář, 1. část ze dvou
7.6.-9.6. Pá-Ne Základy intuitivní numerologie
11.7.-14.7. Čt-Ne Prestižní kurz automatické kresby v Čechách, 2. část ze tří
2.8.-4.8. Pá-Ne Andělský seminář, 2. část ze dvou
17.8. So Jednodenní seminář pro práci s kyvadlem
7.11.-10.11. Čt-Ne Prestižní kurz automatické kresby v Čechách, 3. část ze tří

(Další kurzy a semináře pro tento rok jsou v přípravě.)

seminare_2013.jpg

 

Příspěvky

Jednodenní seminář pro práci s kyvadlem

24. 6. 2013


kyvadla.jpeg

V sobotu 17. srpna 2013, pořádá Alenka Pastelka jednodenní seminář zaměřený na práci s kyvadlem. Naučíte se napojit a komunikovat s vyšším já a s jeho pomocí například: určovat diagnózu, hledat geopatogenní zóny, zjišťovat, jak otevřené máte čakry, či testovat, které jídlo je pro vás nejvhodnější.

Cena semináře je 1200 Kč a zahrnuje i skripta. Seminář se bude konat v Praze, od 10:00 do 18:00, místo konání bude ještě upřesněno. Na seminář si přineste své kyvadlo. Doporučuji nějaké těžší, mohutnější, se špičkou dole. Nemá ale být křišťálové!

Pro bližší informace a pro registraci volejte přímo Alenku Pastelku na jejím telefonním čísle +420 725 802 222.

 

Temnoty v nás aneb Čištění duše

25. 2. 2013

Žárlíte? Závidíte? Jste nervózní nebo máte strach? Poškozujete druhé nebo sebe? To všechno (a nejen toto) jsou temnoty v nás a v našich duších.

V tomto kurzu se zaměříme na to, abychom tyto temnoty uměli rozpoznat, pojmenovat a tak se jich i jednou provždy zbavit. Naučíme se, jak zvládnout strach, stud, nervozitu, stres, nesmělost, bázlivost, problémy s komunikací, žárlivost, závist, nenávist a další energie, které jsou nám i ostatním ke škodě, a které nám brání prožívat plnou radost ze života a využít naplno náš tvůrčí potenciál. Každý takovýto negativní aspekt budeme probírat individuálně s jednotlivci, ale i společně ve skupině.

 

Video z kreslení harmonizujícího obrazu pro děti s ADHD

3. 12. 2012

 

r_1024_img_6285u.jpg

Podívejte se na video z kreslení harmonizujícího obrazu pro děti s ADHD, který jsme kreslili technikou automatické kresby na semináři automatické kresby, který proběhl v roce 2012 na Slapech.

 Pokud máte zájem, můžete si objednat fotografii tohoto harmonizujícího obrázku u naší fotografky za symbolickou cenu. Obrázek má harmonizující charakter pro zklidnění hyperaktivních dětí s ADHD a je vhodný do škol, do školek, do nemocnic a všude tam, kde může pomáhat. Zatím kontaktujte mě, Alenku.

 

Automatická kresba

27. 11. 2012

podhajska_2012__222.jpg

Na tomto kurzu dostanete možnost se na sebe  podívat z jiného úhlu pohledu, neže jste zvyklí, neboť pastelky nikdy nelžou a ukážou vás vždy takové, jací doopravdy jste.

 

Dětská automatické kresba

27. 11. 2012

zajda.jpg

V tomto jednodenním kurzu srovnáme vašim dětem čakry. Děti si kresbou srovnají funkci levé i pravé mozkové hemisféry a v jejich organismu tak nastane klid a harmonie. Součástí kurzu je také kresba velkého obrazu, který děti kreslí vždy s velikou láskou. Tento obraz je tvořen pro harmonizaci právě jejich hyperaktivity. Spolupracujeme s profesionální fotografkou a tak si obraz můžete,  po jeho nafocení, odnést domů.

 

Reiki pro křišťálové děti

27. 11. 2012

Jedná se o unikátní jednodenní kurs vedený mnou, Alenkou Pastelkou, a mým synem, Lukášem, a je určený pro děti od pěti do třinácti let. 

 

Základy intuitivní numerologie

27. 11. 2012

Numerologie v mém podání není klasická numerologie, ale intuitivní barevná numerologie. Budeme se učit, co je životní číslo, co je duchovní dospělost, co je karmický celoživotní trojúhelník a jak z toho vyčteme naší cestu životem a životní úkoly, povíme si o ročních úkolech, o devítiletých cyklech, o číslech naší duše a řekneme si, jak se můžeme podívat na numerologickou mřížku jinak, než jak se obvykle vyučuje. To vše se budeme učit chápat především s využitím naší intuice a barev; budeme se tedy učit obarvit si čísla. Tento seminář je velmi oblíbený. Technika, kterou vás budu učit, je moje vlastní a vyučuji ji s velkou láskou.

 

Andělský seminář

27. 11. 2012

r_1024_dscn0273.jpg

Jedná se o třídenní informativní a prožitkový seminář, kde se naučíme rozeznávat bytosti světla podle hierarchie, naučíme se, jak je volat do svého života, jak s nimi pracovat, jak je žádat o pomoc a také, jak pracovat s archanděly. Na kurzu budeme pomáhat sobě i druhým, nám milým lidem, které si k tomu vybereme.

 

 

 

Reiki, 2. stupeň

27. 11. 2012

Zasvěcení do Reiki 2 je možné absolvovat nejdříve po měsíci od zasvěcení do 1. stupně. Na 2. stupni se vyučují tři úžasné mantry-symboly, díky kterým se už dá pracovat s harmonizující energií Rei do minulosti, do budoucnosti a samozřejmě i do přítomnosti. Rei působí na tělo fyzické, na tělo emocionální i na tělo mentální.  Vše vám bude vysvětleno na víkendovém kurzu fundovanými mistry Reiki.

 

Reiki, 1. stupeň

27. 11. 2012

Vyučujeme poctivě tradiční "tajný" systém Reiki s odkazem na Dr. Mikao Usuiho a na mystrini Takatu, která jako první žena pracovala s Reiki a to v nemocnici v Tokiu. Jedná se o tři tisíce let starou léčebnou metodu, která byla znovu objevena ku prospěchu lidstva. Reiki harmonizuje a srovnává čakry a meridiány a na základě toho se tělo a mysl dostávájí do souladu a harmonie, což je stav zdraví.