Jdi na obsah Jdi na menu
 


KURS SHAMBALLA 1024 s Alenkou „Pastelkou“

19. 2. 2010

SHAMBALLA 1024

Kurs zasvěcení do I. a II. stupně SHAMBALLA, celkem 512 symbolů

Shamballa 1024

Shamballa 1024 je vysoce duchovní učení Nanebevzatých Mistrů, propracovaný rozsáhlý léčebný systém pracující s mnoha energetickými složkami a velkým množstvím nástrojů na energetické úrovni. Označení 1024 v názvu je počet energetických symbolů, které jsou v systému obsaženy a které má zároveň člověk zasvěcený do tohoto systému zakotveny ve svém energetickém poli. Shamballa symboly jsou rozděleny do 4 stupňů po 256 symbolech, 4. stupeň je Mistrovský stupeň. Na kursu proběhne zasvěcení do I. a II. stupně, celkem 512 symbolů Shambally.

Co Shamballa 1024 umí? Osvobozuje od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje další řetězce DNA, napravuje pokřivené kódy DNA. Shamballa 1024 pracuje na vysoko vibrujících frekvencích 5D (páté dimenze úrovně života) a může pomoct s téměř všemi nemocemi, které jsou v 3D považovány za fatální (AIDS, rakovina, alergie, závislosti, otrava těžkými kovy, regenerace u zcela poškozených orgánů, apod.). Léčebný systém Shambally je systém vysokovibrační a je tedy velmi vhodný pro lidi, u nichž se již vibrace jejich těl pohybují na vyšších úrovních. Zároveň je systém Shamballa multidimenzionální, tzn. jeho prostřednictvím je možné harmonizovat člověka na více úrovních, tedy i původní 3D.

Program kursu Shambally: V průběhu týdne proběhne 2x zasvěcení, přičemž standardně se zasvěcuje pouze 1x, druhé zasvěcení je bonus pro Vás od Alenky Pastelky.
Denně se budeme setkávat v dopoledních hodinách. V neděli proběhne sjednocování energií, radikální odpuštění a sžití sama se sebou. V pondělí a ve středu proběhne zasvěcení do I. a II. stupně Shambally. Ostatní dny budeme meditovat a užívat si léčení pomocí Shambally a Reiki. V odpoledních hodinách a večer bude volný individuální program s možností fakultativních výletů.
Podmínkou pro unesení energie Shamballa je nutné, aby byl člověk zasvěcen do Reiki I, pokud proběhla alespoň čtyři zasvěcení. V případě, že čtyři zasvěcení neproběhla, je nutností Reiki II.

 

DrvenikPobytové místo - Drvenik

Drvenik je menší a klidnější letovisko rozkládájící se v nejjižnější části Makarské riviéry. Vila se nachází v části Gornja Vala, v klidné části městečka Drvenik. Podél moře vede 9 km dlouhá promenáda umožňující příjemné procházky. Nad obcí se tyčí pohoří Rilič, část pohoří Biokovo, které chrání pobřeží před vnitrozemskými vlivy.
Jsou zde příjemné oblázkové pláže, částečně stíněné vzrostlými piniemi. Pláž v Drveniku byla zařazena deníkem MF DNES mezi 15 nejkrásnějších pláží v Evropě. Z pláže je nádherný pohled na moře a protilehlý poloostrov Pelješac.

 

Villa Antonija – ubytování

Vila Antonija leží v klidné části letoviska, 80m od jedné z nejkrásnějších pláží v Evropě, 500m od centra Drveniku. Semináře budou probíhat v restauraci ve vile nebo je možno využívat příjemné venkovní posezení.
K dispozici jsou 2-3-4-5 lůžkové nově zrekonstruované apartmány bez klimatizace.

Vybavení apartmánů:

 • obývací pokoj s kuchyňským koutem a manželskou postelí nebo samostatnými ložnicemi
 • WC + sprcha/vana
 • balkon či balkon s výhledem na moře (za příplatek)

Ve vile je jídelna / společenská místnost, barbecue s posezením, velká terasa s posezením, parkoviště, za poplatek dětská trampolína. K dispozici TV sat. včetně některých českých programů, wi-fi připojení k internetu.

 

Stravování – polopenze

 • snídaně - kontinentální servírované v kombinaci s malým bufetem, včetně nápojů
 • večeře - servírované menu o 3 chodech s možností výběru ze 2 hlavních jídel, bez nápojů

Shambally_1024Shambally_1024Shambally_1024

 

Cena za kurs Shambally 1024

 • Kurs Shamballa 1024 + pobyt včetně dopravy: 12.800 Kč
 • Kurs Shamballa 1024 + pobyt bez dopravy: 11.400 Kč

 

Cena za pobyt bez kursů Shamballa 1024

 • Pobyt včetně dopravy (bez kursů Shamballa): 9.800 Kč
 • Pobyt bez dopravy (bez kursů Shamballa): 8.400 Kč

 

Cena v obou případech zahrnuje: 7x polopenze, 7x ubytování (sobota - sobota), ložní prádlo, parkování, pobytová taxa, služby delegáta, všechny spotřeby (el. energie, voda, plyn), závěrečný úklid, komplexní pojištění, případně dopravu autokarem a kurs Shamballa 1024 – zasvěcení do I. a II. stupně.

Doprava: v případě dopravy autokarem odjezd 2.7.2010 a návrat 11.7.2010 (časy a nástupní místa budou včas upřesněna).

S sebou

 • Polštářek + karimatku na pláž (na zasvěcení)
 • Kyvadlo
 • Blok na poznámky
 • Předem načíst knihu „Tajemství Shambally – hledání jedenáctého proroctví“, autor James Redfield
 • Společenský letní oděv na zasvěcení
  Ženy: sukně, halenka se zakrytým dekoltem
  Muži: košile, kraťasy – ne výstřední
  Barva oblečení: jakákoliv pastelová mimo černé, hnědé, červené - nejlépe fialová)

 

Přihlášky a platba

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle 606 654 088, poté zasílejte vyplněné přihlášky na adresu:

Marcela Kykalová
U Bažantnice 848
561 51 Letohrad

Přihláška ke stažení: Shamballa 1024 - Chorvatsko.

Platbu proveďte do 14 dnů od podání přihlášky
na účet číslo: 27-5018430247/0100
jako variabilní symbol prosím uveďte Vaše rodné číslo
a jako popis pro příjemce uveďte SHAMBALLA + Vaše příjmení.

Těší se na Vás

Alena Krejčová