Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čištění duše malbou, kresbou a dalšími očistnými rituály

Alenka Pastelka a Pavel

Alenka“Pastelka“ Krejčová

Alenka Krejčová, Pavel Krejčí

karmická kreslířka, pracuje s nadpřirozenými silami již řadu let. Do povědomí se dostala mimo jiné i díky pořadu Impuls pro vaši duši, který vysílalo Rádio Impuls v letech 2007–2009. Tato vysílání potvrdila, že práce na dálku je doménou Alenky “Pastelky“. Od roku 2009 můžete Alenku „Pastelku“ vídat pravidelně 1 týden v měsíci na TV Barrandov v pořadu EZO-TV. Automatická kresba, kyvadlo, intuitivní kreslení, pastelky, barvy, pocity, emoce, práce s duší skrze pastelky je její doména. Žena, která probudila v národu prostřednictvím televizního vysílání pojem LÁSKA- všeobjímající, pravdivá, která učí lidi odpouštět,milovat a věřit.

Pavel Krejčí

malíř, fotograf a cestovatel. Výtvarné umění jej provází celý život. Jeho cesta za Toltéky v Jižní Americe jej dovedla do ulice mrtvých v Theotuacánu . Žil mezi indiány na Orinoku a vloni v Indii a Himálajích, kde meditoval a účastnil se několika tréningů zaměřených na zen malování. Realizoval několik akcí zaměřených na intuitivní malování a meditace v Čechách. Jako první přivedl do české země vykladače palmových listů z Indie. Teď spojil své síly s Alenkou „pastelkou“ Krejčovou pouze pro dvě akce v roce 2010.

Termín: 4. - 7.11. 2010
Místo: Hoslovice “ Ranč U Starýho kance“ (nedaleko od Strakonic)
Ubytování: Ranč U starýho kance (www.ustaryhokance.cz)

Cena: 4.150,- Kč + (ubytování, strava)


Seminář je určen pro vás všechny, kteří máte chuť odpouštět sobě i jiným, neboť radikální odpuštění je krok bez kterého se opravdu nedá projít transformací lidstva.

Čištění duše malbou, kresbou, a dalšími očistnými rituály - čištění, malování, meditace, tranz tanec, radikální odpuštění, kundaliny meditation, malování i bez vidění (pouze vnitřním zrakem vyjádříme své nálady, city, emoce..), harmonizace duše přes pastelky a papír. Najdeme cestu ke svému já a zbavíme se negativních postojů ve svém životě.Tím budeme prospěšní sobě i svému okolí, jinými slovy vymažeme černé fleky z naší aury, necháme zmizet hrubohmotné vibrace, rozzáříme své tělo jasnými laskavými energiemi světlých barev a tím změníme nejen sebe, ale všechny, kteří se ocitnou v naší blízkosti. Celý obsah semináře je v duchu vykreslování, uvolňování a odblokování se.

Seminář je určen pro lidi nové doby 3.tisíciletí - osamocené, nejen singl, žijící v nefungujících partnerstvích, kteří stojí na životní křižovatce, hledající nové směry, hledající pochopení nové doby, pro ty co se chtějí naučit novým životním postojům. Je určen pro ženy i muže, jednotlivce i páry. Vezměte do svých rukou svůj osud, svůj život a zkuste jednou něco nového, co může ovlivnit vaši budoucnost, odstartovat nový směr ve vašem životě. Ve volných chvílích pak můžete využít nabídky např. vyjížďky na koních ..……. (viz. www.ustarehokance.cz). Provedeme vás transformací, přes kresbu, pastelky, křídy, přes emoce otevřeme vaše nitro. Jedná se o silně motivující prožitkový seminář, kde se spojily dvě neuvěřitelně silné energie v jednu. A nabízí vám svou lásku prostřednictvím malby… (shoda jmen je náhodná – i když: Nic není náhoda).

Tento unikátní seminář je novinkou a koná se vyjímečně 2x v tomto roce. Cena je upravená tak aby se mohla přihlásit co nejširší vrstva zájemců. Jediné co si sebou vezmete je vaše odhodlání změnit svůj život ve více pozitivní, bílé oblečení, přezuvky, šátek na oči, karimatku . Všechny potřebné doplňky ke kreslení a malování (papíry, pastelky, pastely…) jsou v ceně semináře a zůstanou vám na památku. Na závěr semináře obdržíte certifikát s energiemi Pavla a Alenky, který bude fungovat jako biorezonátor a bude působit pozitivní energií do vaší aury a vašich čaker.

Zlobu, nedůvěru, nenávist, závist, žárlivost a další negativní emoce necháme natrvalo zmizet skrze kresbu z našich životů a půjdeme cestou lásky a odpouštění.

S láskou Alenka a Pavel
_______________________________________________________________

Jedná se o unikátní seminář, počet míst je limitován.
Závazné rezervace spolu s úhradou 50% nevratné zálohy prosíme do 15.10.2010.
Informace a příjem přihlášek k tomuto semináři:
Blanka Maříková
manažerka (Alenky „Pastelky“ Krejčové)
Tel.: +420 739 672 772
E-mail:
pristavandelu@email.cz

S sebou na seminář: kyvadlo, bílé oblečení včetně bílých přezůvek (důležitá je bílá-světlá barva - velmi důležité kvůli energiím)