Jdi na obsah Jdi na menu
 


Automatická kresba - Léčba duše kresbou

Automatická kresba - Léčba duše kresbou

Je to neuvěřitelně silná metoda, která se vyučuje i na Harvardu. Kurz zahrnuje harmonizaci čaker, vykreslování negace. Léčba duše je okamžitá , tuží a barvami se prokreslíte až do minulých životů. Negativní negace zhmotníme do skicáku a v rámci čtyřdenního kurzu tyto černé temnoty spálíme v rituálu společně. Využíváme transtanec, hluboko uvolňující metodu, která je jednoduchá a velmi účinná. Tyto metody jsou vhodné pro každého, dokonce i pro děti a hyperaktivní jedince.

Vynikající metoda a hlavně očista duše je nutná pro vstup do páté dimenze, kam se všichni chystáme přejít. Bohužel i bohudík nás cesta vede přes čtvrtou dimenzi, oblast karmy vyrovnání, odpuštění, harmonie a lásky do čistého světla bez hádek, emocí, do krásných světelných let.

Všechny Váš srdečně zvu k této očistné cestě. Po takovémto kurzu máte novou chuť do života a vstupujete do něj s elánem a novou energií. Patříte-li mezi ty, kteří stojí na křižovatce v nevědomosti jakým směrem se vydat, využijte možnosti bohatých zkušeností terapeutky Alenky Pastelky, která tyto semináře vede již řadu let s vynikajícími výsledky.

Termíny semináře   

  •      30.9-6.10.2012 Podhájská (Slovensko),  
  •       8.11-11.11.2012 v České Republice

V ceně semináře není započítané ubytování. Ubytování se hradí zvlásť a orientační cena se pohybuje 400 - 600,- Kč/noc

Pro velký zájem je třeba rezervovat místo s předstihem, včetně zaplacení zálohy ve výši 2.000,- Kč na číslo účtu:

Přihláška na kurz

 

Pro více informací

  • volejte na tel.: +420 732 252 552
  • nebo pište na email: petronellaves@gmail.com