Jdi na obsah Jdi na menu
 


REIKI I. a II. stupeň

REIKI I. a II. stupeň

Dvoudenní semináře které se konají v Malé Kyšici (Praha západ), penzion Lika, nebo v Poděbradech.

REI-je životní univerzální energie. Je to harmonizující paprsek, nazývaný láska, láska jako lék. Jedná se o 3.000 let starou metodu léčení, kterou objevil křesťanský duchovní ThDr.Mikao Usui, kdy se předává určitým způsobem (vyladěním), z mistra na mistra a následně na žáky. Takto ,,vyladěný“ jedinec může touto harmonizující energií pomáhat sobě (I.stupeň)i jiným(II.stupeň).

Při druhém stupni už tento jedinec může pomáhat přenosem energie na dálku. Může vylaďovat čakry své, vesmírné, stromů, řek, planety atd. Posílá energii na určité události a problémy bez ovlivnění výsledků. ,,Jen“ posílá paprsek REIKI lásky a hrubé energie mění v pozitivní. Je to nádherné a čisté.

III.stupeň-Mistr, využívají jedinci s velkým zájmem o tuto terapii. Reiki Mistr má mnohonásobně zesílenou energii a také je to příprava na mistra učitele. Od druhého stupně energie Reiki se harmonizuje přes symboly, neboli mantry, které jsou součástí výuky kurzu.

U této metody nemusí mít člověk dar. Je to technika, která se dá aplikovat na každého jedince, stačí pouze víra v něco, nebo v někoho. Není nutná víra v Boha. Tuto metodu má Alenka Pastelka nejraději, protože je to obrovská síla lásky. Stačí jen pomyslet, napojit se na energii lásky univerzální a již se pomáhá sobě i druhým. Takto vyladěný jedinec má z toho prospěch, protože má v harmonii čakry, upraví se energetický tok v těle a má daleko lepší přísun vitamínů, minerálů a prvků. Působí to velice dobře na hyperaktivní a dyslektické lidi. Právě proto se začíná s dětským seminářem. Heslo Alenky Pastelky je:Reiki do každé rodiny. Je to metoda nového tisíciletí. Cílem této a dalších metod je, aby byl člověk – láska. Aby se na této planetě rozzářila srdce všech lidí. Pomocí tohoto vyladění nekoukáme jen na sebe, ale i na okolí. Proto Dr.Usui znovu objevil tuto metodu, aby do nového tisíciletí a páté dimenze mohli lidé vstoupit vyladěni a zharmonizováni.

Srdečně jste zváni na semináře v termínech:

REIKI I.

  • 7.9.-9.9.2012  Garni hotel Petra - Ždáň (Slapy),  

REIKI II.

  • 26.10.-28.10.2012   v České Republice,   

Přihláška na seminář

 

Vyplněnou přihlášku zašlete na email: petronellaves@gmail.com

Zálohu ve výši 2.000,- Kč zašlete na účet. Doplatek nejpozději 15 dnů před začátkem semináře. Jako variabilní symbol uvádějte prosím své tel.číslo.

Ubytování a strava se platí na místě.
V případě nemoci, vážných rodinných důvodu, kdy budete muset rušit účast, se Vám vrátí 50% ze zaplacené částky.

Pro více informací volejte na tel. číslo  +420 732 252 552