Jdi na obsah Jdi na menu
 


Alenka Pastelka

Příspěvky

Jiří Krejčí

2. 11. 2015

Jiří Krejčí je zakladatelem naší poradny, která funguje od roku 1990. Narodil se 16.5.1945, zemřel při autonehodě 12.6.2004. Byl to vynikající bylinkář, diagnostik, masér a mistr Reiki, úžasný člověk, manžel, táta, kamarád a duchovní bytost. V jeho duchu dnes pokračuje jeho manželka Alenka a jeho syn Lukáš - jeho žáci.
 
Jeho poselství lidem: "Klid, mír v duši a pomoc všem přijímajícím."
 
Jiří, děkujeme Ti za vše.
Tvoje rodina, kamarádi a vděční klienti.
 

Alenka Pastelka Krejčová

1. 3. 2015

 

alenka_listy_r_1024.jpg

Narodila jsem se v malé vesničce. Jsem z pěti holčiček a jsem nejmladší. Protože rodiče chtěli pořád syna, byla jsem jako kluk vychovávaná. Lezení po stromech, házení kamenů a jízda na kole bez řízení – to byly moje zážitky.

Když mi byly dva roky, postihla moje rodiče tragická událost. Utonula moje dvanáctiletá sestra Iva. Vše se změnilo a obrátilo naruby. Od té chvíle jsem nasávala „bolest“, ve které jsem následně byla vychovávána. Tato emoce byla všude. I když se všichni snažili, byla tam. Snad i tato událost naší rodiny měla počátky v mých schopnostech. Hodně jsem si hrála sama a hlavně kreslila. Největší radost jsem měla z mých pastelek. Roky běžely a já jsem zjišťovala, že uvažuji jinak než ostatní děti, komunikuji s andílky. Ve snu jsem jen padala a padala někam do neznáma a ráno jsem vyprávěla co mi říkaly bytosti ve snu. Tenkrát jsem samozřejmě nevěděla, že jsou to andílci a průvodci mé bytosti. Jsem rozená 22.6. – to je Rak s mistrovským číslem vysokých vibrací, intuice, mimosmyslového vnímání, rovin vizí – prostě senzibilních schopností.

alenka_u_stromu_r_1024.jpg

Vdala jsem se v devatenácti letech a můj manžel, jak se později ne náhodou ukázalo, měl neuvěřitelné schopnosti, vize, předtuchy, empatie, vztah k bližnímu. Další náhoda ho zavedla rok po revoluci na ozdravnou dovolenou do Itálie, kde se mu stala zvláštní příhoda. Stál na lodi s ostatními kamarády a všiml si, že na břehu křičí nějací lidé a že tam leží žena, která nejeví známky života. Otočil se a jako ve snu šel k té ženě. Rozrazil rukama dav a poklekl před ženu. Lehce na ni položil ruce a předával ji energii, což do té doby nikdy neudělal. Žena se po pár sekundách probrala, prosadila – žila! Všichni okolo oněměle koukali. Manžel se jen otočil bez řečí a vrátil se na loď. Všude pak vládlo zvláštní ticho, klid. Byl to zázrak a zároveň dar od nebeské vlády do rukou pokorného a povolaného člověka – mého manžela. Od té chvíle se nám změnil život.

Synovi Lukášovi byly v té době tři roky a já jsem mu přizpůsobila povolání. Udělala jsem si půlroční kosmetický kurs a pracovala doma ve studiu, které mi zřídil manžel. Brzy jsem ale pociťovala zvláštní věci. Dělala jsem třeba masáž a najednou slyším HLAS, který mi říká: „Ta žena nemá v pořádku dělohu!“ Tečka. Co se to děje? Zdálo se mi to? Co to bylo? Najednou neodolatelný pocit: vezmi do ruky papír a tužku a nakresli to. A už mi ruka kreslí a píše... Následoval šok. Nedůvěra v sebe, ale zase ten pravý pocit, že to tak je. A co dál? Běžím za manželem. „Prosím tě, zkontroluj to.“ (V té době už byl vyhledávaný desítkami lidí). Vždy mi kyvadélkem potvrdil mé kresby a instinkt. Začala jsem se tedy vzdělávat. Říkal mi: „Alenko, vzdělání musí být. Pracujeme s lidmi a jejich důvěrou. Samotný dar nestačí. Musíme číst a učit se.“ Začali jsme proto ve velkém hltat knihy na téma duše, duch, tělo, čakry, dráhy, meridiány, anatomie lidského těla, bylinky a jejich využití. Dále jsem se učila čínskou medicínu a vztah orgánů mezi sebou a psychikou. Následovaly semináře automatické a psychografické kresby, automatické písmo, runy, karty a další desítky kursů, které sloužily k mému vzdělání v oblasti mimosmyslového vnímání a práce s energií Reiki. Další vzdělání jsem poté absolvovala v oblasti fyzického těla a byla to čínská medicína,fytoterapie, moxování, baňkování, masáže. Poté jsem se zase vrátila k duchovnímu vzdělání a tentokrát jsem absolvovala kurs Reiki I., Reiki II. a po pěti letech dokonce mistra Reiki. Přidala jsem si K-Reiki, neboli Reiki soucitu (jedná se o soucit k bližnímu). Poté následovalo roční studium práce s dyslektickými a hyperaktivními dětmi. Dnes se jim říká děti křišťálové. 

alenka_pri_vyuce_r_1024.jpg

Už při těchto různých kursech se mi otevřelo mimosmyslové vnímání, neboli třetí oko, a já jsem začala mít velmi úzký kontakt s anděly a svýmiduchovními průvodci. Dostala jsem od nich radu, abych si udělala další kurs, tentokrát SRT neboli Spiritual Response Therapy. Jedná se o práci s vyšším já, kdy se přes duchovní radu pracuje v minulosti, přítomnosti i budoucnosti. Přes tuto práci, která mě velmi nadchla, jsem víc a víc prohlubovala své vize. Začaly se mi objevovat minulé životy u klientů. Ale pozor, veškeré tyto jevy a vize se nedají objednat, jako nic z duchovního světa. Vše berme s velkou pokorou k vesmírnému řádu a vládě. Oni sami ví, kdy komu jaké poselství přes nás sdělit. Čím dál víc mě začala přitahovat karmická oblast neboli příčina a následek – co zaseješ, to sklidíš. Jak se chováš v této vteřině, odrazí se v budoucnosti. 

Toto studium, náročné na čas i finance, jsem absolvovala proto, abych mohla pomáhat lidem co nejkvalitněji a co nejefektivněji v oblasti esoterních věd neboli duchovna, ale i fyzického těla, neboli fyzična. Jenom celkový pohled na osobnost z pohledu mentální, duchovní, fyzické  i psychické roviny se mi zdál být důstojný pro začátek práce s člověkem, bytostí křehkou a zranitelnou.

Moje práce se zintenzívnila počátkem roku 2004, kdy mě a mého syna ne vlastní vinou opustil manžel a táta. Zemřel tragicky poté, co mu za volantem selhalo srdce. Byla to doba, kdy syn šel teprve do učení a nám se zhroutil život. Právě duchovní a andělské bytosti a Bůh nás podrželi a dali sílu vše zvládnout. V té době jsem zažila plno dějů a úkazů na vlastní oči a uši, abych už ani na vteřinu nepochybovala v existenci světelných bytostí.

alenka_u_tabule_r_1024.jpg

V roce 2007 syn absolvoval obor Masérsko-zdravotní vzdělání, na střední odborné škole Aloyse Klara, kde vyučujícími byli i lékaři. Učili se latinu, anatomii, první pomoc a další úžasné věci. Tuto školu nám také vybrali andělé, když se mi do rukou dostala jedna útlá knížečka. Otevřela jsem ji a zrak padl na malá písmenka s názvem této školy. Tyto cesty vedení jsou úžasné. Kéž by každý poslouchal své andělské průvodce, ubylo by problémů. A právě to je další etapa mého žití a pomoci zde na zemi. Dostalo se mi informací, že mám se svým synem vést lidi k učení o andělích a dalších bytostech světla. Prostě o duchovním světě, který je, existuje a úzce se prolíná se světem fyzickým. Chtěla bych své zážitky a pocity, které přenáším, předat co nejvíce vnímavým lidem, a proto, kdo v sobě cítíte, že jste jiní než ostatní, neostýchejte se zavolat. Domluvíme se, který kurs je pro vás ten nejlepší - kde začít a jak pokračovat dál. 

Vaše Alenka Pastelka

Mé vzdělání

 • Intuitivní barevná numerologie
 • Mistr Reiki
 • Mistr Karuna Reiki
 • Mistr Shambally 1024
 • Automaticko–andělská kresba a diagnostika
 • SRT – práce s Vyšším Já
 • Odstraňování bloků v současném bytí klienta. Léčení bloků způsobených traumatem.
 • Práce s vizemi
 • Práce na úrovni jemněhmotných a hmotných těl
 • Fytoterapie – léčení pomocí bylin. Sestavování bylinných čajů.
 • Práce s kyvadlem
 • Léčení přes Ho´oponopono – přes radikální odpuštění
 • Doménou je práce na dálku
 • v meditaci, formou chanellingu, jsem získala Křišťálový znak pro pomoc hyperaktvním dětem

10 let v médiích

 • 3 roky na rádiu Jizera, Mladá Boleslav
 • 3 roky na rádiu Impuls, Praha
 • 4 roky v televizi Barrandov v pořadu EZO-TV
 • od 18.4. v TV-TIP - Relax, každé úterý a pátek od 12.15 do 14.15